trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sedlčany,aut.st. | 10:45 | |
Sedlčany,Laktos | 10:47 | |
Kňovice,Kňovičky | 10:50 | |
Kňovice | 10:52 | |
Nalžovice,Chlum | 10:55 | |
Nalžovice | 10:57 | |
Křepenice,Rozc. | 10:59 | |
Křepenice,V Pekle | 11:01 | |
Borotice,Cholín | 11:04 | |
Borotice,Rozc.Smilovice | 11:06 | |
Borotice,Čelina | 11:09 | |
Chotilsko,Mokrsko | 11:12 | |
Chotilsko,Prostřední Lhota | 11:14 | |
Chotilsko | 11:18 | |
Korkyně | 11:20 | |
Korkyně,Křížov | 11:21 | |
Korkyně,Křížov,U Kapličky | 11:22 | |
Nové Dvory,Nová Hospoda | 11:25 | |
Nové Dvory,Porostliny | 11:27 | |
Slapy,Na Polesí | 11:29 | |
Štěchovice | 11:35 | |
Davle,U Kiliána | 11:39 | |
Davle,Obec | 11:42 | |
Davle,U Pomníku | 11:43 | |
Davle,Na Javorce | 11:44 | |
Měchenice | 11:46 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 11:47 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 11:53 | |
Strnady | 11:54 | |
Kamenolom Zbraslav | 11:56 | |
Na Plácku | 11:58 | |
Most Závodu míru | 12:00 | |
Zbraslavské náměstí | 12:01 | |
Lihovar | 12:11 | |
Smíchovské nádraží | 14:43 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.