trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sedlčany,aut.st. | 11:45 | |
Sedlčany,Laktos | 11:47 | |
Kňovice,Kňovičky | 11:50 | |
Kňovice | 11:52 | |
Nalžovice,Chlum | 11:55 | |
Nalžovice | 11:57 | |
Křepenice,Rozc. | 11:59 | |
Křepenice,V Pekle | 12:01 | |
Borotice,Cholín | 12:04 | |
Borotice,Rozc.Smilovice | 12:06 | |
Borotice,Čelina | 12:09 | |
Chotilsko,Mokrsko | 12:12 | |
Chotilsko,Prostřední Lhota | 12:14 | |
Chotilsko | 12:18 | |
Korkyně | 12:20 | |
Korkyně,Křížov | 12:21 | |
Korkyně,Křížov,U Kapličky | 12:22 | |
Nové Dvory,Nová Hospoda | 12:25 | |
Nové Dvory,Porostliny | 12:27 | |
Slapy,Na Polesí | 12:29 | |
Štěchovice | 12:35 | |
Davle,U Kiliána | 12:39 | |
Davle,Obec | 12:42 | |
Davle,U Pomníku | 12:43 | |
Davle,Na Javorce | 12:44 | |
Měchenice | 12:46 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 12:47 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 12:53 | |
Strnady | 12:54 | |
Kamenolom Zbraslav | 12:56 | |
Na Plácku | 12:58 | |
Most Závodu míru | 13:00 | |
Zbraslavské náměstí | 13:01 | |
Lihovar | 13:11 | |
Smíchovské nádraží | 13:13 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.