trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 11:47 | |
Čínská | 11:51 | |
Nádraží Podbaba | 11:52 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 11:53 | |
V Podbabě | 11:54 | |
Roztocká | 11:55 | |
Sedlecký přívoz | 11:57 | |
Roztoky,Nádraží | 12:01 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 12:03 | |
Roztoky,U Rybníčku | 12:05 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 12:06 | |
Úholičky,V Kopci | 12:10 | |
Úholičky | 12:11 | |
Úholičky,Na Habří | 12:13 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 12:16 | |
Velké Přílepy | 12:18 | |
Svrkyně | 12:22 | |
Lichoceves,Noutonice | 12:24 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 12:25 | |
Lichoceves | 12:28 | |
Okoř | 12:32 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 12:35 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 12:37 | |
Buštěhrad | 12:42 | |
Buštěhrad,U Kahance | 12:44 | |
Kladno,Meta | 12:48 | |
Kladno,OAZA | 12:49 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.