trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,OAZA | 10:25 | |
Kladno,Meta | 10:26 | |
Buštěhrad,U Kahance | 10:31 | |
Buštěhrad | 10:33 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 10:38 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 10:40 | |
Okoř,Křižovatka | 10:41 | |
Okoř | 10:43 | |
Lichoceves | 10:47 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 10:50 | |
Lichoceves,Noutonice | 10:51 | |
Svrkyně | 10:53 | |
Velké Přílepy | 10:58 | |
Velké Přílepy | 10:59 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 11:00 | |
Úholičky,V Kopci | 11:04 | |
Úholičky | 11:05 | |
Úholičky,Na Habří | 11:07 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 11:11 | |
Roztoky,U Rybníčku | 11:13 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 11:15 | |
Roztoky,Nádraží | 11:17 | |
Sedlecký přívoz | 11:21 | |
Roztocká | 11:22 | |
V Podbabě | 11:24 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 11:25 | |
Nádraží Podbaba | 11:26 | |
Čínská | 11:27 | |
Dejvická | 11:46 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.