trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 16:32 | |
Čínská | 16:36 | |
Nádraží Podbaba | 16:37 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 16:38 | |
V Podbabě | 16:39 | |
Roztocká | 16:40 | |
Sedlecký přívoz | 16:42 | |
Roztoky,Nádraží | 16:46 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 16:48 | |
Roztoky,U Rybníčku | 16:50 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 16:51 | |
Úholičky,V Kopci | 16:55 | |
Úholičky | 16:56 | |
Úholičky,Na Habří | 16:58 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 17:01 | |
Velké Přílepy | 17:03 | |
Svrkyně | 17:07 | |
Lichoceves,Noutonice | 17:09 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 17:10 | |
Lichoceves | 17:13 | |
Okoř | 17:17 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.