trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Okoř | 15:23 | |
Lichoceves | 15:27 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 15:30 | |
Lichoceves,Noutonice | 15:31 | |
Svrkyně | 15:33 | |
Velké Přílepy | 15:38 | |
Velké Přílepy | 15:39 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 15:40 | |
Úholičky,V Kopci | 15:44 | |
Úholičky | 15:45 | |
Úholičky,Na Habří | 15:47 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 15:51 | |
Roztoky,U Rybníčku | 15:53 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 15:55 | |
Roztoky,Nádraží | 15:57 | |
Sedlecký přívoz | 16:01 | |
Roztocká | 16:02 | |
V Podbabě | 16:04 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 16:05 | |
Nádraží Podbaba | 16:06 | |
Čínská | 16:07 | |
Dejvická | 16:31 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.