trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 13:32 | |
Čínská | 13:36 | |
Nádraží Podbaba | 13:37 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 13:38 | |
V Podbabě | 13:39 | |
Roztocká | 13:40 | |
Sedlecký přívoz | 13:42 | |
Roztoky,Nádraží | 13:46 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 13:48 | |
Roztoky,U Rybníčku | 13:50 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 13:51 | |
Úholičky,V Kopci | 13:55 | |
Úholičky | 13:56 | |
Úholičky,Na Habří | 13:58 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 14:01 | |
Velké Přílepy | 14:03 | |
Svrkyně | 14:07 | |
Lichoceves,Noutonice | 14:09 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 14:10 | |
Okoř | 14:14 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 14:17 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 14:19 | |
Buštěhrad | 14:24 | |
Buštěhrad,U Kahance | 14:26 | |
Kladno,Meta | 14:30 | |
Kladno,OAZA | 14:31 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.