trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 14:32 | |
Čínská | 14:36 | |
Nádraží Podbaba | 14:37 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 14:38 | |
V Podbabě | 14:39 | |
Roztocká | 14:40 | |
Sedlecký přívoz | 14:42 | |
Roztoky,Nádraží | 14:46 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 14:48 | |
Roztoky,U Rybníčku | 14:50 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 14:51 | |
Úholičky,V Kopci | 14:55 | |
Úholičky | 14:56 | |
Úholičky,Na Habří | 14:58 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 15:01 | |
Velké Přílepy | 15:03 | |
Svrkyně | 15:07 | |
Lichoceves,Noutonice | 15:09 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 15:10 | |
Lichoceves | 15:13 | |
Okoř | 15:17 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.