trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Okoř | 12:43 | |
Lichoceves | 12:47 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 12:50 | |
Lichoceves,Noutonice | 12:51 | |
Svrkyně | 12:53 | |
Velké Přílepy | 12:58 | |
Velké Přílepy | 12:59 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 13:00 | |
Úholičky,V Kopci | 13:04 | |
Úholičky | 13:05 | |
Úholičky,Na Habří | 13:07 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 13:11 | |
Roztoky,U Rybníčku | 13:13 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 13:15 | |
Roztoky,Nádraží | 13:17 | |
Sedlecký přívoz | 13:21 | |
Roztocká | 13:22 | |
V Podbabě | 13:24 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 13:25 | |
Nádraží Podbaba | 13:26 | |
Čínská | 13:27 | |
Dejvická | 14:31 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.