jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
622
Kladno,OAZA - Okoř
trasa
zastávka
čas
Kladno,OAZA
12:17
vystoupit »
Kladno,Meta
12:18
vystoupit »
Buštěhrad,U Školy
12:26
vystoupit »
Buštěhrad,Bouchalka,Křiž.
12:31
vystoupit »
Zájezd,Bůhzdař
12:32
vystoupit »
Zájezd
12:34
vystoupit »
Libochovičky,U č.3
12:38
vystoupit »
Libochovičky
12:39
vystoupit »
Okoř
12:43
vystoupit »
Dopravce:
ČSAD MHD Kladno a.s.
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.