trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Okoř | 04:22 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 04:26 | |
Lichoceves,Noutonice | 04:27 | |
Svrkyně | 04:29 | |
Velké Přílepy | 04:33 | |
Velké Přílepy | 04:34 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 04:35 | |
Úholičky,V Kopci | 04:39 | |
Úholičky | 04:40 | |
Úholičky,Na Habří | 04:42 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 04:46 | |
Roztoky,U Rybníčku | 04:47 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 04:48 | |
Roztoky,Nádraží | 04:50 | |
Sedlecký přívoz | 04:54 | |
Roztocká | 04:55 | |
V Podbabě | 04:56 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 04:56 | |
Nádraží Podbaba | 04:57 | |
Čínská | 04:58 | |
Dejvická | 05:16 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.