trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 12:47 | |
Čínská | 12:51 | |
Nádraží Podbaba | 12:52 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 12:53 | |
V Podbabě | 12:54 | |
Roztocká | 12:55 | |
Sedlecký přívoz | 12:57 | |
Roztoky,Nádraží | 13:01 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 13:03 | |
Roztoky,U Rybníčku | 13:05 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 13:06 | |
Úholičky,V Kopci | 13:10 | |
Úholičky | 13:11 | |
Úholičky,Na Habří | 13:13 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 13:16 | |
Velké Přílepy | 13:18 | |
Svrkyně | 13:22 | |
Lichoceves,Noutonice | 13:24 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 13:25 | |
Lichoceves | 13:28 | |
Okoř | 13:32 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.