trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,OAZA | 05:28 | |
Kladno,Meta | 05:29 | |
Buštěhrad,U Kahance | 05:34 | |
Buštěhrad | 05:36 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 05:41 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 05:43 | |
Okoř,Křižovatka | 05:44 | |
Okoř | 05:46 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 05:50 | |
Lichoceves,Noutonice | 05:51 | |
Svrkyně | 05:53 | |
Velké Přílepy | 05:58 | |
Velké Přílepy | 05:59 | |
Velké Přílepy,Roztocká | 06:00 | |
Úholičky,V Kopci | 06:04 | |
Úholičky | 06:05 | |
Úholičky,Na Habří | 06:07 | |
Roztoky,Rozc.Žalov | 06:11 | |
Roztoky,U Rybníčku | 06:12 | |
Roztoky,Tyršovo nám. | 06:14 | |
Roztoky,Nádraží | 06:16 | |
Sedlecký přívoz | 06:20 | |
Roztocká | 06:21 | |
V Podbabě | 06:22 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 06:23 | |
Nádraží Podbaba | 06:24 | |
Čínská | 06:25 | |
Dejvická | 06:31 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.