trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Velké Přílepy | 04:27 | |
Svrkyně | 04:31 | |
Lichoceves,Noutonice | 04:33 | |
Lichoceves,Noutonice,Nádraží | 04:34 | |
Lichoceves | 04:37 | |
Okoř | 04:41 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 04:44 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 04:46 | |
Buštěhrad | 04:51 | |
Buštěhrad,U Kahance | 04:53 | |
Kladno,Meta | 04:57 | |
Kladno,OAZA | 05:28 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.