trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Ládví | 00:00 | |
Sídliště Ďáblice | 00:03 | |
Ďáblický hřbitov | 00:04 | |
K Letňanům | 00:05 | |
Ďáblice | 00:06 | |
Březiněves | 00:09 | |
Na Boleslavce | 00:10 | |
Bořanovice | 00:11 | |
Líbeznice,I | 00:13 | |
Líbeznice,II | 00:15 | |
Zlonín,Rozc. | 00:17 | |
Předboj,Rozc. | 00:18 | |
Kojetice,Tůmovka | 00:19 | |
Kojetice,Rozc. | 00:20 | |
Neratovice,Byškovice | 00:22 | |
Libiš,Na Staré štaci | 00:23 | |
Libiš | 00:24 | |
Obříství,Štěpánský most | 00:26 | |
Kly,Větrušice | 00:28 | |
Kly,Krausovna | 00:29 | |
Kly,Lom | 00:30 | |
Kly,Vinice | 00:31 | |
Mělník,U Nováků | 00:32 | |
Mělník,Cukrovar | 00:34 | |
Mělník,U Hřiště | 00:35 | |
Mělník,Poliklinika | 00:36 | |
Mělník,Fibichova | 00:38 | |
Mělník,Aut.st. | 00:40 | |
Mělník,Podolí,Pivovar | 00:42 | |
Mělník,Podolí,Nem. | 00:44 | |
Mělník,Pšovka | 00:46 | |
Mělník,Záv.Loděnice | 00:47 | |
Mělník,Mlazice,Žel.zast. | 00:48 |
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.