trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 19:30 | |
Zápy,Tesco Brandýs n.L. | 19:42 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Baumit | 19:43 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Continental | 19:44 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Vrábí | 19:45 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Zdrav.stř. | 19:46 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Pražská | 19:47 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Sídl.u nádr. | 19:48 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,V Olšinkách | 19:49 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Brázdimská | 19:50 | |
Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. | 19:53 |
Dopravce: ČSAD Střední Čechy, a.s.