trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Slaný,Žel.st. | 06:37 | |
Slaný,Šultysova | 06:38 | |
Slaný,Aut.nádr. | 06:43 | |
Slaný,Pražská | 06:45 | |
Slaný,Žel.zast.předměstí | 06:46 | |
Slaný,Odb.Drnov | 06:48 | |
Jemníky,Křižovatka Knovíz | 06:50 | |
Knovíz | 06:52 | |
Jemníky | 06:56 | |
Pchery,Rozcestí Jemníky | 06:58 | |
Pchery | 07:00 | |
Pchery,Theodor | 07:03 | |
Brandýsek,Škola | 07:07 | |
Brandýsek | 07:08 | |
Brandýsek,U Kina | 07:09 | |
Brandýsek,Žel.st. | 07:10 | |
Stehelčeves,ObÚ | 07:14 | |
Buštěhrad,Bouchalka | 07:16 | |
U Hangáru | 07:24 | |
Na Padesátníku | 07:26 | |
Terminál 3 | 07:27 | |
K Letišti | 07:28 | |
Dědina | 07:30 | |
Divoká Šárka | 07:32 | |
Nádraží Veleslavín | 07:35 |
Dopravce: ČSAD Slaný s.r.o.