trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zlatníky-Hodkovice,Náves | 08:40 | |
Zlatníky-Hodkovice,Slunečná | 08:41 | |
Zlatníky-Hodkovice,Břežanská | 08:42 | |
Dolní Břežany,Škola | 08:45 | |
Dolní Břežany,Náměstí | 08:47 | |
Dolní Břežany,Obecní úřad | 08:48 | |
Dolní Břežany,Nad Mlýnem | 08:50 | |
Dolní Břežany,Na Spálence | 08:51 | |
Točná | 08:54 | |
Hrazanská | 08:56 | |
Cholupice | 08:57 | |
Cholupický vrch | 08:59 | |
Na Beránku | 09:01 | |
Hornocholupická | 09:02 | |
Baba I | 09:03 | |
Baba II | 09:04 | |
K Vystrkovu | 09:05 | |
Nádraží Modřany | 09:07 | |
Obchodní náměstí | 09:08 |
Dopravce: ARRIVA CITY s.r.o.