trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Sídliště Řepy | 09:03 | |
Blatiny | 09:04 | |
Slánská | 09:05 | |
Hlušičkova | 09:06 | |
Krematorium Motol | 09:07 | |
Motol | 09:09 | |
Vozovna Motol | 09:11 | |
Hotel Golf | 09:12 | |
Poštovka | 09:13 | |
Kotlářka | 09:14 | |
Kavalírka | 09:15 | |
Klamovka | 09:16 | |
U Zvonu | 09:18 | |
Bertramka | 09:19 | |
Anděl | 09:22 | |
Zborovská | 09:23 | |
Palackého náměstí | 09:26 | |
Karlovo náměstí | 09:28 | |
Štěpánská | 09:30 | |
I. P. Pavlova | 09:33 | |
Náměstí Míru | 09:35 | |
Šumavská | 09:38 | |
Vinohradská vodárna | 09:39 | |
Perunova | 09:40 | |
Orionka | 09:41 | |
Flora | 09:43 | |
Olšanské hřbitovy | 09:44 | |
Želivského | 09:45 | |
Mezi Hřbitovy | 09:47 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 09:49 | |
Biskupcova | 09:50 | |
Krejcárek | 09:53 | |
Palmovka | 09:57 | |
Balabenka | 09:59 | |
Divadlo Gong | 10:01 | |
Poliklinika Vysočany | 10:02 | |
Nádraží Vysočany | 10:03 | |
Vysočanská | 10:04 | |
Špitálská | 10:05 | |
Poštovská | 10:06 | |
Kolbenova | 10:07 | |
Nový Hloubětín | 10:09 | |
Vozovna Hloubětín | 10:10 | |
Starý Hloubětín | 10:11 | |
Kbelská | 10:12 | |
Hloubětín | 10:13 | |
Sídliště Hloubětín | 10:14 | |
Lehovec | 10:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost