trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kamenice,Kult.dům | 06:01 | |
Kamenice,U Dvora | 06:03 | |
Kamenice,Skuheř | 06:04 | |
Kostelec u Křížků | 06:06 | |
Kostelec u Křížků,Škola | 06:08 | |
Sulice,Želivec | 06:11 | |
Sulice,Želivec,Mandava | 06:13 | |
Sulice,Na Křížkách | 06:14 | |
Sulice | 06:16 | |
Sulice,Nechánice | 06:19 | |
Sulice | 06:22 | |
Sulice,Na Křížkách | 06:24 | |
Křížkový Újezdec | 06:27 | |
Křížkový Újezdec,Čenětice | 06:29 | |
Radějovice,Olešky | 06:30 | |
Radějovice | 06:32 | |
Sulice,Hlubočinka,Obchodní centrum | 06:34 | |
Jesenice,Horní Jirčany,Vodárna | 06:36 | |
Jesenice,Horní Jirčany | 06:39 | |
Jesenice | 06:43 | |
Jesenice,Bytovky | 06:45 | |
Vestec,Šátalka | 06:46 | |
Vestec,Obchodní centrum | 06:47 | |
Vestec,Safina | 06:48 | |
Pramenná | 06:50 | |
Betáň | 06:53 | |
U Tří svatých | 06:54 | |
Zelené domky | 06:56 | |
IKEM | 06:58 | |
Ústav mateřství | 06:58 | |
Nemocnice Krč | 07:00 | |
Budějovická | 07:05 |
Dopravce: ARRIVA CITY s.r.o.