trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Rabyně,Nová Rabyně | 10:35 | |
Rabyně,Hl.přístav | 10:37 | |
Štěchovice,Třebenice | 10:40 | |
Slapy,Na Rovínku | 10:45 | |
Slapy,Motorest | 10:47 | |
Slapy,Na Polesí | 10:49 | |
Štěchovice | 10:55 | |
Davle,U Kiliána | 10:59 | |
Davle,Obec | 11:02 | |
Davle,U Pomníku | 11:03 | |
Davle,Na Javorce | 11:04 | |
Měchenice | 11:06 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 11:07 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 11:13 | |
Strnady | 11:14 | |
Kamenolom Zbraslav | 11:16 | |
Na Plácku | 11:18 | |
Most Závodu míru | 11:20 | |
Zbraslavské náměstí | 11:21 | |
Lihovar | 11:31 | |
Smíchovské nádraží | 11:33 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.