trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Rabyně,Nová Rabyně | 12:35 | |
Rabyně,Hl.přístav | 12:37 | |
Štěchovice,Třebenice | 12:40 | |
Slapy,Na Rovínku | 12:45 | |
Slapy,Motorest | 12:47 | |
Slapy,Na Polesí | 12:49 | |
Štěchovice | 12:55 | |
Davle,U Kiliána | 12:59 | |
Davle,Obec | 13:02 | |
Davle,U Pomníku | 13:03 | |
Davle,Na Javorce | 13:04 | |
Měchenice | 13:06 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 13:07 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 13:13 | |
Strnady | 13:14 | |
Kamenolom Zbraslav | 13:16 | |
Na Plácku | 13:18 | |
Most Závodu míru | 13:20 | |
Zbraslavské náměstí | 13:21 | |
Lihovar | 13:31 | |
Smíchovské nádraží | 13:33 |
Dopravce: ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.