trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 18:20 | |
Na Hůrce | 18:26 | |
Hostivice,Palouky | 18:27 | |
Hostivice,Průmyslová | 18:28 | |
Hostivice,Nouzov | 18:30 | |
Hostivice | 18:31 | |
Hostivice,Stadion | 18:33 | |
Hostivice,Litovice | 18:34 | |
Hostivice,Staré Litovice | 18:35 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 18:39 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.