trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 16:20 | |
Na Hůrce | 16:26 | |
Hostivice,Palouky | 16:27 | |
Hostivice,Průmyslová | 16:28 | |
Hostivice,Nouzov | 16:30 | |
Hostivice | 16:31 | |
Hostivice,Stadion | 16:33 | |
Hostivice,Litovice | 16:34 | |
Hostivice,Staré Litovice | 16:35 | |
Hostivice,Ve Vilkách | 16:39 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.