trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 16:38 | |
Rajská zahrada | 16:40 | |
Hloubětín | 16:42 | |
Kolbenova | 16:44 | |
Vysočanská | 16:46 | |
Českomoravská | 16:48 | |
Palmovka | 16:49 | |
Invalidovna | 16:51 | |
Křižíkova | 16:53 | |
Florenc - B | 16:55 | |
Náměstí Republiky | 16:56 | |
Můstek - B | 16:58 | |
Národní třída | 16:59 | |
Karlovo náměstí | 17:00 | |
Anděl | 17:02 | |
Smíchovské nádraží | 17:04 | |
Radlická | 17:07 | |
Jinonice | 17:09 | |
Nové Butovice | 17:11 | |
Hůrka | 17:13 | |
Lužiny | 17:14 | |
Luka | 17:16 | |
Stodůlky | 17:17 | |
Zličín | 17:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost