trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jílové u Prahy,Náměstí | 15:31 | |
Jílové u Prahy,Učiliště | 15:33 | |
Jílové u Prahy,Kamenná Vrata | 15:37 | |
Okrouhlo,Zahořany | 15:39 | |
Okrouhlo | 15:43 | |
Zvole,Jílovská | 15:46 | |
Zvole | 15:49 | |
Ohrobec,U Rybníka | 15:51 | |
Ohrobec,U Čisteckých | 15:53 | |
Dolní Břežany,Na Rovném | 15:56 | |
Dolní Břežany,Hřiště | 15:58 | |
Dolní Břežany,Obecní úřad | 15:59 | |
Dolní Břežany,Náměstí | 16:00 | |
Dolní Břežany,Na kopečku | 16:02 | |
Písnice | 16:06 | |
Ke Březině | 16:07 | |
Lipovická | 16:08 | |
Sídliště Písnice | 16:09 | |
U Libušské sokolovny | 16:10 | |
Libuš | 16:11 | |
U Zvoničky | 16:12 | |
Jalodvorská | 16:13 | |
Tempo | 16:15 | |
Sídliště Krč | 16:16 | |
Zálesí | 16:17 | |
Nemocnice Krč | 16:19 | |
Kačerov | 16:23 |
Dopravce: ARRIVA CITY s.r.o.