trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Budějovická | 00:10 | |
Nemocnice Krč | 00:14 | |
IKEM | 00:16 | |
U Tří svatých | 00:19 | |
Betáň | 00:20 | |
Pramenná | 00:22 | |
Vestec,Safina | 00:24 | |
Vestec,Obchodní centrum | 00:25 | |
Vestec,Šátalka | 00:26 | |
Jesenice,Bytovky | 00:28 | |
Jesenice | 00:30 | |
Psáry,Dolní Jirčany | 00:34 | |
Psáry,Štědřík | 00:35 | |
Psáry | 00:37 | |
Psáry,Domov Laguna | 00:39 | |
Jílové u Prahy,Rozc.Radlík | 00:42 | |
Jílové u Prahy,Radlík | 00:43 | |
Jílové u Prahy,Pražská | 00:45 | |
Jílové u Prahy,Náměstí | 00:46 |
Dopravce: ARRIVA CITY s.r.o.