trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Vinařice,Na Horce | 04:50 | |
Kladno,Ronovka | 04:51 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 04:53 | |
Kladno,Na Kopci | 04:55 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 04:59 | |
Kladno,Na Slovance | 05:05 | |
Kladno,U Tržnice | 05:07 | |
Kladno,Růžové pole | 05:09 | |
Kladno,Okrsek 4 | 05:11 | |
Dědina | 05:27 | |
Divoká Šárka | 05:29 | |
Nádraží Veleslavín | 05:38 |
Dopravce: AUTODOPRAVA LAMER s.r.o.