trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Libušín,Náměstí | 05:00 | |
Libušín,Sídliště | 05:02 | |
Vinařice,U Střelnice | 05:03 | |
Vinařice,Důl Mayrau | 05:05 | |
Vinařice,7.ulice | 05:07 | |
Vinařice | 05:08 | |
Vinařice,Na Horce | 05:09 | |
Kladno,Ronovka | 05:11 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 05:13 | |
Kladno,Na Kopci | 05:15 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 05:19 | |
Kladno,Na Slovance | 05:25 | |
Kladno,U Tržnice | 05:27 | |
Kladno,Růžové pole | 05:29 | |
Kladno,Okrsek 4 | 05:31 | |
Dědina | 05:47 | |
Divoká Šárka | 05:49 | |
Nádraží Veleslavín | 06:03 |
Dopravce: AUTODOPRAVA LAMER s.r.o.