trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 07:30 | |
Kladno,Na Kopci | 07:32 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 07:36 | |
Kladno,Na Slovance | 07:42 | |
Kladno,U Tržnice | 07:44 | |
Kladno,Růžové pole | 07:46 | |
Kladno,Okrsek 4 | 07:48 | |
Dědina | 08:04 | |
Divoká Šárka | 08:06 | |
Nádraží Veleslavín | 08:23 |
Dopravce: AUTODOPRAVA LAMER s.r.o.