trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Lehovec | 09:45 | |
Sídliště Hloubětín | 09:46 | |
Hloubětín | 09:47 | |
Kbelská | 09:48 | |
Starý Hloubětín | 09:49 | |
Vozovna Hloubětín | 09:49 | |
Nový Hloubětín | 09:50 | |
Kolbenova | 09:52 | |
Poštovská | 09:53 | |
Špitálská | 09:54 | |
Nádraží Vysočany | 09:55 | |
Poliklinika Vysočany | 09:56 | |
Divadlo Gong | 09:58 | |
Balabenka | 09:59 | |
Palmovka | 10:01 | |
Palmovka | 10:02 | |
Krejcárek | 10:05 | |
Biskupcova | 10:07 | |
Nákladové nádraží Žižkov | 10:08 | |
Mezi Hřbitovy | 10:10 | |
Želivského | 10:13 | |
Olšanské hřbitovy | 10:14 | |
Flora | 10:15 | |
Orionka | 10:17 | |
Perunova | 10:18 | |
Vinohradská vodárna | 10:19 | |
Šumavská | 10:21 | |
Náměstí Míru | 10:24 | |
I. P. Pavlova | 10:26 | |
Štěpánská | 10:29 | |
Karlovo náměstí | 10:30 | |
Moráň | 10:32 | |
Palackého náměstí | 10:34 | |
Zborovská | 10:36 | |
Anděl | 10:38 | |
Bertramka | 10:40 | |
U Zvonu | 10:41 | |
Klamovka | 10:42 | |
Kavalírka | 10:44 | |
Kotlářka | 10:57 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost