trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 16:12 | |
Divoká Šárka | 16:17 | |
Dědina | 16:19 | |
Kladno,Okrsek 4 | 16:34 | |
Kladno,Růžové pole | 16:36 | |
Kladno,Pražská křiž. | 16:38 | |
Kladno,Na Slovance | 16:40 | |
Kladno,Na Kopci | 16:49 | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 17:03 |
Dopravce: POHL Kladno spol. s r.o.