trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Havlíčkovo náměstí | 15:03 | |
Kladno,Na Kopci | 15:05 | |
Kladno,Autobusové nádraží | 15:09 | |
Kladno,Na Slovance | 15:15 | |
Kladno,U Tržnice | 15:17 | |
Kladno,Růžové pole | 15:19 | |
Kladno,Okrsek 4 | 15:21 | |
Dědina | 15:37 | |
Divoká Šárka | 15:39 | |
Nádraží Veleslavín | 16:10 |
Dopravce: POHL Kladno spol. s r.o.