trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Černý Most | 12:04 | |
Rajská zahrada | 12:06 | |
Hloubětín | 12:08 | |
Kolbenova | 12:10 | |
Vysočanská | 12:12 | |
Českomoravská | 12:14 | |
Palmovka | 12:16 | |
Invalidovna | 12:17 | |
Křižíkova | 12:19 | |
Florenc - B | 12:21 | |
Náměstí Republiky | 12:22 | |
Můstek - B | 12:24 | |
Národní třída | 12:25 | |
Karlovo náměstí | 12:27 | |
Anděl | 12:29 | |
Smíchovské nádraží | 12:31 | |
Radlická | 12:33 | |
Jinonice | 12:35 | |
Nové Butovice | 12:37 | |
Hůrka | 12:39 | |
Lužiny | 12:41 | |
Luka | 12:42 | |
Stodůlky | 12:44 | |
Zličín | 12:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost