trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 20:35 | |
K Letišti | 20:43 | |
Terminál 3 | 20:45 | |
Na Padesátníku | 20:46 | |
U Hangáru | 20:48 | |
Makotřasy,Rozcestí | 20:56 | |
Lidice,Památník | 20:58 | |
Buštěhrad | 21:00 | |
Buštěhrad,U Kahance | 21:02 | |
Kladno,Okrsek 4 | 21:07 | |
Kladno,Růžové pole | 21:09 | |
Kladno,Americká | 21:10 | |
Kladno,U Kauflandu | 21:12 | |
Kladno,ČSAD | 21:14 | |
Kladno,Sítná | 21:16 | |
Kladno,Gymnasium | 21:18 | |
Kladno,Nám.Svobody | 21:20 | |
Kladno,U Nemocnice | 21:21 | |
Kladno,Žel.zast.město | 21:22 | |
Kladno,U Kostela | 21:23 | |
Kladno,Vašíčkova | 21:24 | |
Kladno,Energie | 21:25 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.