trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Zličín | 19:35 | |
K Letišti | 19:43 | |
Terminál 3 | 19:45 | |
Na Padesátníku | 19:46 | |
U Hangáru | 19:48 | |
Makotřasy,Rozcestí | 19:56 | |
Lidice,Památník | 19:58 | |
Buštěhrad | 20:00 | |
Buštěhrad,U Kahance | 20:02 | |
Kladno,Okrsek 4 | 20:07 | |
Kladno,Růžové pole | 20:09 | |
Kladno,Americká | 20:10 | |
Kladno,U Kauflandu | 20:12 | |
Kladno,ČSAD | 20:14 | |
Kladno,Sítná | 20:16 | |
Kladno,Gymnasium | 20:18 | |
Kladno,Nám.Svobody | 20:20 | |
Kladno,U Nemocnice | 20:22 | |
Kladno,Žel.zast.město | 20:23 | |
Kladno,U Kostela | 20:25 | |
Kladno,Vašíčkova | 20:26 | |
Kladno,Energie | 20:28 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.