trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nádraží Veleslavín | 17:05 | |
Divoká Šárka | 17:10 | |
Dědina | 17:12 | |
K Letišti | 17:15 | |
Terminál 3 | 17:16 | |
Na Padesátníku | 17:17 | |
U Hangáru | 17:19 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 17:23 | |
Kněževes | 17:25 | |
Kněževes,U Nádraží | 17:26 | |
Středokluky | 17:28 | |
Středokluky,U Školy | 17:29 | |
Středokluky,Rozcestí Černovičky | 17:31 | |
Číčovice,Velké Číčovice | 17:34 | |
Číčovice,Malé Číčovice | 17:36 | |
Okoř,Křižovatka | 17:37 | |
Okoř | 17:39 | |
Libochovičky | 17:43 | |
Zákolany,Kováry,Žel.zast. | 17:45 | |
Zákolany,Kováry | 17:47 | |
Zákolany,U Kovár | 17:48 | |
Zákolany | 17:50 | |
Zákolany,Rozcestí Blevice | 17:51 | |
Koleč,U Trafiky | 17:52 | |
Koleč,Zámek | 17:54 |
Dopravce: Valenta BUS s.r.o.