trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 06:06 | |
Kladno,Gymnasium | 06:09 | |
Kladno,Sítná | 06:12 | |
Kladno,U Hvězdy | 06:15 | |
Kladno,Pražská křiž. | 06:17 | |
Hřebeč | 06:21 | |
Lidice,ObÚ | 06:26 | |
Makotřasy,Náves | 06:29 | |
Běloky | 06:32 | |
Středokluky,Nad Běloky | 06:34 | |
Středokluky | 06:36 | |
Kněževes,U Nádraží | 06:39 | |
Kněževes | 06:40 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 06:41 | |
Tuchoměřice,Outlet | 06:44 | |
Terminál 1 | 06:49 | |
U Hangáru | 06:52 | |
Na Padesátníku | 06:54 | |
Terminál 3 | 06:55 | |
K Letišti | 06:56 | |
Dědina | 06:58 | |
Divoká Šárka | 07:00 | |
Nádraží Veleslavín | 07:08 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.