trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 15:34 | |
Kladno,Gymnasium | 15:37 | |
Kladno,Sítná | 15:40 | |
Kladno,U Hvězdy | 15:43 | |
Kladno,Pražská křiž. | 15:45 | |
Hřebeč | 15:49 | |
Buštěhrad,U Školy | 15:54 | |
Lidice,Památník | 15:59 | |
Lidice,ObÚ | 16:01 | |
Makotřasy,Náves | 16:04 | |
Běloky | 16:07 | |
Středokluky,Nad Běloky | 16:09 | |
Středokluky | 16:11 | |
Kněževes,U Nádraží | 16:14 | |
Kněževes | 16:15 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 16:16 | |
Tuchoměřice,Outlet | 16:19 | |
Terminál 1 | 16:24 | |
U Hangáru | 16:27 | |
Na Padesátníku | 16:29 | |
Terminál 3 | 16:30 | |
K Letišti | 16:31 | |
Dědina | 16:33 | |
Divoká Šárka | 16:35 | |
Nádraží Veleslavín | 16:43 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.