trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 08:46 | |
Kladno,Gymnasium | 08:49 | |
Kladno,Sítná | 08:52 | |
Kladno,U Hvězdy | 08:55 | |
Kladno,Pražská křiž. | 08:57 | |
Hřebeč | 09:01 | |
Buštěhrad,U Kahance | 09:05 | |
Buštěhrad | 09:07 | |
Lidice,Památník | 09:09 | |
Lidice,ObÚ | 09:11 | |
Makotřasy,Náves | 09:14 | |
Běloky | 09:17 | |
Středokluky,Nad Běloky | 09:19 | |
Středokluky | 09:21 | |
Kněževes,U Nádraží | 09:24 | |
Kněževes | 09:25 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 09:26 | |
Tuchoměřice,Outlet | 09:29 | |
Terminál 1 | 09:34 | |
U Hangáru | 09:37 | |
Na Padesátníku | 09:39 | |
Terminál 3 | 09:40 | |
K Letišti | 09:41 | |
Dědina | 09:43 | |
Divoká Šárka | 09:45 | |
Nádraží Veleslavín | 09:53 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.