trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 20:46 | |
Kladno,Gymnasium | 20:49 | |
Kladno,Sítná | 20:52 | |
Kladno,U Hvězdy | 20:55 | |
Kladno,Pražská křiž. | 20:57 | |
Hřebeč | 21:01 | |
Buštěhrad,U Kahance | 21:05 | |
Buštěhrad | 21:07 | |
Lidice,Památník | 21:09 | |
Lidice,ObÚ | 21:11 | |
Makotřasy,Náves | 21:14 | |
Běloky | 21:17 | |
Středokluky,Nad Běloky | 21:19 | |
Středokluky | 21:21 | |
Kněževes,U Nádraží | 21:24 | |
Kněževes | 21:25 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 21:26 | |
Tuchoměřice,Outlet | 21:29 | |
Terminál 1 | 21:34 | |
U Hangáru | 21:37 | |
Na Padesátníku | 21:39 | |
Terminál 3 | 21:40 | |
K Letišti | 21:41 | |
Dědina | 21:43 | |
Divoká Šárka | 21:45 | |
Nádraží Veleslavín | 21:53 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.