trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kladno,Nám.Svobody | 17:36 | |
Kladno,Gymnasium | 17:39 | |
Kladno,Sítná | 17:42 | |
Kladno,U Hvězdy | 17:45 | |
Kladno,Pražská křiž. | 17:47 | |
Hřebeč | 17:51 | |
Buštěhrad,U Kahance | 17:55 | |
Buštěhrad | 17:57 | |
Lidice,Památník | 17:59 | |
Lidice,ObÚ | 18:01 | |
Makotřasy,Náves | 18:04 | |
Běloky | 18:07 | |
Středokluky,Nad Běloky | 18:09 | |
Středokluky | 18:11 | |
Kněževes,U Nádraží | 18:14 | |
Kněževes | 18:15 | |
Tuchoměřice,Rozc. | 18:16 | |
Tuchoměřice,Outlet | 18:19 | |
Terminál 1 | 18:24 | |
U Hangáru | 18:27 | |
Na Padesátníku | 18:29 | |
Terminál 3 | 18:30 | |
K Letišti | 18:31 | |
Dědina | 18:33 | |
Divoká Šárka | 18:35 | |
Nádraží Veleslavín | 18:53 |
Dopravce: ČSAD MHD Kladno a.s.