trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nová Ves p.Pleší | 12:37 | |
Bojanovice,Senešnice | 12:43 | |
Velká Lečice | 12:47 | |
Bojanovice,Malá Lečice,U Hesů | 12:50 | |
Bojanovice,Malá Lečice | 12:52 | |
Bratřínov | 12:57 | |
Bojanovice,Rest. | 13:00 | |
Bojanovice,Chaty | 13:02 | |
Hvozdnice,Chaty | 13:04 | |
Hvozdnice | 13:06 | |
Davle,Sloup | 13:09 | |
Davle,Sloup,U Jeřábu | 13:10 | |
Davle,Pod Račany | 13:11 | |
Davle,U Pomníku | 13:15 | |
Davle,Na Javorce | 13:16 | |
Měchenice | 13:18 | |
Měchenice,Rozc.k Žel.st. | 13:19 | |
Jíloviště,Výzkumný ústav | 13:25 | |
Strnady | 13:26 | |
Kamenolom Zbraslav | 13:28 | |
Na Plácku | 13:30 | |
Most Závodu míru | 13:32 | |
Zbraslavské náměstí | 13:33 | |
Lihovar | 13:43 | |
Smíchovské nádraží | 13:45 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.