trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 14:18 | |
Smíchovské nádraží | 14:20 | |
Lihovar | 14:22 | |
Malá Chuchle | 14:25 | |
Dostihová | 14:27 | |
Lahovičky | 14:29 | |
Lahovice | 14:31 | |
Zbraslavské náměstí | 14:34 | |
U Včely | 14:37 | |
Žabovřesky | 14:39 | |
Na Drahách | 14:40 | |
Pod Zatáčkou | 14:41 | |
K Chatám | 14:43 | |
Jíloviště,Cukrák | 14:47 | |
Jíloviště | 14:49 | |
Jíloviště,U Mostu | 14:50 | |
Jíloviště,Rozcestí Trnová | 14:51 | |
Klínec,U Hřiště | 14:54 | |
Líšnice | 14:59 | |
Řitka,Hl.sil. | 15:04 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.