trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 14:03 | |
Smíchovské nádraží | 14:05 | |
Lihovar | 14:07 | |
Malá Chuchle | 14:10 | |
Dostihová | 14:12 | |
Lahovičky | 14:14 | |
Lahovice | 14:16 | |
Zbraslavské náměstí | 14:19 | |
U Včely | 14:22 | |
Žabovřesky | 14:24 | |
Na Drahách | 14:25 | |
Pod Zatáčkou | 14:26 | |
K Chatám | 14:28 | |
Jíloviště,Cukrák | 14:32 | |
Jíloviště | 14:59 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.