trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:18 | |
Smíchovské nádraží | 11:20 | |
Lihovar | 11:22 | |
Malá Chuchle | 11:25 | |
Dostihová | 11:27 | |
Lahovičky | 11:29 | |
Lahovice | 11:31 | |
Zbraslavské náměstí | 11:34 | |
U Včely | 11:37 | |
Žabovřesky | 11:39 | |
Na Drahách | 11:40 | |
Pod Zatáčkou | 11:41 | |
K Chatám | 11:43 | |
Jíloviště,Cukrák | 11:47 | |
Jíloviště | 11:49 | |
Jíloviště,U Mostu | 11:50 | |
Jíloviště,Rozcestí Trnová | 11:51 | |
Trnová,Domov Borová | 11:53 | |
Trnová | 12:07 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.