trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 12:00 | |
Lihovar | 12:02 | |
Lahovičky | 12:08 | |
Lahovice | 12:10 | |
Jíloviště,Cukrák | 12:17 | |
Jíloviště,Hl.sil. | 12:19 | |
Jíloviště,Rozcestí Trnová | 12:20 | |
Klínec,Hl.sil. | 12:22 | |
Líšnice,Hl.sil. | 12:24 | |
Řitka,Hl.sil. | 12:26 | |
Mníšek p.Brdy,závod (hl.sil.) | 12:30 | |
Mníšek p.Brdy,Pražská | 12:31 | |
Mníšek p.Brdy,náměstí | 12:33 | |
Mníšek p.Brdy,sídliště | 12:36 | |
Mníšek p.Brdy,Na Kvíkalce | 12:37 | |
Mníšek p.Brdy,Stříbrná Lhota U Křížku | 12:39 | |
Mníšek p.Brdy,Stříbrná Lhota | 13:19 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.