trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 12:48 | |
Smíchovské nádraží | 12:50 | |
Lihovar | 12:52 | |
Malá Chuchle | 12:55 | |
Dostihová | 12:57 | |
Lahovičky | 12:59 | |
Lahovice | 13:01 | |
Zbraslavské náměstí | 13:04 | |
U Včely | 13:07 | |
Žabovřesky | 13:09 | |
Na Drahách | 13:10 | |
Pod Zatáčkou | 13:11 | |
K Chatám | 13:13 | |
Jíloviště,Cukrák | 13:17 | |
Jíloviště | 13:19 | |
Jíloviště,U Mostu | 13:20 | |
Jíloviště,Rozcestí Trnová | 13:21 | |
Trnová,Domov Borová | 13:23 | |
Trnová | 14:07 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.