trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Jíloviště | 12:44 | |
Jíloviště,Cukrák | 12:47 | |
K Chatám | 12:49 | |
Baně | 12:50 | |
Pod Zatáčkou | 12:51 | |
Na Drahách | 12:52 | |
Žabovřesky | 12:53 | |
U Včely | 12:55 | |
Elišky Přemyslovny | 12:56 | |
Zbraslavské náměstí | 12:57 | |
Lahovice | 12:59 | |
Lahovičky | 13:01 | |
Dostihová | 13:02 | |
Malá Chuchle | 13:04 | |
Lihovar | 13:08 | |
Smíchovské nádraží | 13:10 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.