trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Smíchovské nádraží | 11:48 | |
Smíchovské nádraží | 11:50 | |
Lihovar | 11:52 | |
Malá Chuchle | 11:55 | |
Dostihová | 11:57 | |
Lahovičky | 11:59 | |
Lahovice | 12:01 | |
Zbraslavské náměstí | 12:04 | |
U Včely | 12:07 | |
Žabovřesky | 12:09 | |
Na Drahách | 12:10 | |
Pod Zatáčkou | 12:11 | |
K Chatám | 12:13 | |
Jíloviště,Cukrák | 12:17 | |
Jíloviště | 12:44 |
Dopravce: Martin UHER, spol. s r.o.